تبلیغات
نسیم جمکران - گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در بیست و چهارمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) / کامل می‌شود
 

 


<-BlogDescription->

گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در بیست و چهارمین سالروز رحلت امام خمینی (ره) / کامل می‌شود
نسیم جمکران / گزیده ای از بیانات رهبر معظم انقلاب در بیست و چهارمین سالروز رحلت امام خمینی (ره)

سه باور در امام بزرگوار ما وجود داشت كه به او قاطعیت و شجاعت و استقامت میداد: باور به خدا، باور به مردم و باور به خود.

‫ملت ایران در همه میدانها در این سی سال پیروز شده است/ ملت راه و انگیزه خود را اصلاح كرد و خدا كمك كرد و نتیجه هم آن شد كه ایران وابسته به ایران مستقل تبدیل شد‬

امام به ملت ایران اعتقاد داشت، ایمان عمیق مردم را كه در زیر اندودهای دنیاطلبان مخفی شده بود، شكوفا كرد و غیرت دینی مردم را برانگیخت و ملت ایران الگوی استقامت و بصیرت شد.

زیربناهای فراوان در این كشور ساخته شده است به بركت انقلاب / ما اگر خودمان را مقایسه كنیم با ایران دوران طاغوت، این برجستگی‌ها به چشم می‌آید اما اگر خودمان را مقایسه كنیم با ایران مطلوب، راه طولانی در پیش داریم.

نقشه راه ما همان اصول امام بزرگوار ماست، همان اصولی كه توانست ملت عقب‌مانده و سرافكنده را به ایران سرافراز و پیشتاز تبدیل كرد

دشمنان امید دارند كه انتخابات یا سرد باشد یا دنبال انتخابات فتنه به وجود بیاورند كما این كه در سال 88 به دنبال آن انتخابات پرشور فتنه درست كردند.

مسئله انتخابات مظهر هر سه باوری است كه در امام وجود داشت و باید در ما وجود داشته باشد / انتخابات مظهر خودباوری، مردم باوری و خداباوری است.

رای به هر نامزدی در انتخابات، رای به جمهوری اسلامی است. رای اعتماد به نظام و سازوكار انتخابات است.

دشمنان میخواهند از این انتخابات تهدیدی درست كنند علیه نظام اسلامی در حالی كه انتخابات فرصت بزرگ نظام اسلامی است.

دشمنان این ملت روز ۹دی را فراموش می‌كنند. آن كسانی كه فكر میكنند در این مملكت یك اكثریت خاموش و مخالف نظام جمهوری اسلامی است، یادشان رفته است كه جمعیت عظیم در این سی و چند سال در ۲۲ بهمن به صحنه می‌آیند و شعار مرگ بر آمریكا میگویند.

خطاب به نامزدها: جوری حرف بزنید كه اگر در خرداد سال آینده نوار امروزتان را پخش كردند شرمنده نشوید/جوری وعده بدهید كه اگر از شما پیگیری كردند نگویید عده ای نگذاشتند و نشد.

آن كسانی كه امروز با مردم حرف میزنند آنچه را كه توانایی آن را دارند و مردم به آن نیاز دازند قول بدهند با عقل و درایت، از ظرفیتهایی قانون اساسی استفاده كنند.

اگر ملت مقتدر باشد، توانا باشد، نیاز خود را كم كند، مشكلات خود را برطرف كند كه امروز مسأله اقتصاد مسأله‌ی اصلی است، بتواند اقتصاد خود را روبراه كند، دشمن در مقابله‌ی ملت ایران بی‌دفاع خواهد ماند.


::
:: مرتبط با: فرهنگی , اجتماعی , سیاسی , مذهبی ,
:: برچسب‌ها: 14 خرداد , انتخابات 92 , انتخابات , امام خمینی , سخنان رهبر در سالگرد فوت امام , بیانات رهبر در سالگرد امام , سخنان رهبر در مرقد امام , بیانات رهبر در مرقد امام , بیانات آقا در مرقد امام , بیانات رهبر در 14 خرداد , مراسم سالگرد امام ,
نویسنده : نسیم جمکران
تاریخ : سه شنبه 14 خرداد 1392