تبلیغات
نسیم جمکران - چند کلمه حرف حساب...
 

 


<-BlogDescription->

چند کلمه حرف حساب...
و امّا انتخابات...
بعد از سپری شدن انتخابات همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند اخلاقیات از جانب دیگر کاندیدا ها رعایت شد.
همچنین شنبه بعد از انتخابات که بسیار مورد تأکید است بخوبی سپری شد.

حضور 72 درصدی ملت غیور و همیشه در صحنه ایران بار دیگر نشان داد که مردم با وجود تمام سختی ها و مشکلات و علیرغم برنامه ریزی های دشمن در عرصه سایبری و جنگ روانی توانستند مشتی محکم بر دهان استکبار و آمریکای جنایتکار علی الخصوص اسرائیل خونخوار بکوبند.

نسیم جمکران / جنگ روانی

این حضور 72 درصدری یا بهتر بگوییم این حماسه سیاسی نشان از آن دارد که برنده اصلی این انتخابات ملت شریف ایران و بازنده آن دشمن مفلوک می‌باشد. همچنین کسانی که از روی غرض در انتخابات شرکت نکرده اند نیز به نحوی بازنده اند.

و اما اقای حسن روحانی ریاست جمهور جدید ملت ایران
علیرغم تمامی جو سازی های رسانه های بیگانه و اپوزیسیون مبنی بر تقلب در انتخابات شاهد آن بودیم که نقشه هایشان مانند همیشه اشتباه از آب درآمد.

نسیم جمکران / رسانه های بیگانه دشمن

این رسانه ها به شدت بر این قضیه تأکید داشتند که نظام قصد بیرون کشیدن نام جلیلی از صندوق های انتخابات را دارد ولی شاهد بودیم که آقای سعید جلیلی در این انتخابات نتوانست از آقای قالیباف و روحانی پیشی بگیرد.

تبلیغات علیه نظام و اینکه تقلب می‌شود به قدری بود که خودشان نیز باورشان شده بود و از ترس، آمار دروغین تحویل مخاطبانشان می‌دادند.

نسیم جمکران / رسانه های اپوزیسیون و خارجی و دشمن

بیرون آمدن اسم آقای روحانی از بین 36,704,156 رأی(صحیح و باطله) و با تعداد آراء 18,613,329 (50,71 درصد) سندی بود بر حاکمیت دموکراسی در ایران عزیزمان، شاهدی بود بر صحیح بودن سی و اندی انتخاباتی که برگزار شد و دلیلی بود بر آزاد بودن انتخابات که پیشتر شاهد جریانات خاص آن بوده اید.

چه خون‌ها که ریخته نشد در سال 88 و چه جسارت‌ها که نشد یه ساحت مقدس ائمه اطهار (ع) در روز عاشورای 88 و چه و چه و چه...
تنها به بهانه تقلب در انتخابات و انتصابی خواندن ریاست جمهوری در ایران.

سخن کوتاه
ان شا الله خداوند عظیم الشأن توفیق روز افزون به تمامی مسلمانان بالاخص شیعیان و ایرانیان عطا بفرماید.
باشد که خط امام و رهبری را دنباله رو باشیم و خون شهدا را پایمال نکنیم...


::
:: مرتبط با: سیاسی ,
:: برچسب‌ها: اخلاقیات , اخلاق انتخاباتی , حضور 72 درصدی , جنگ روانی , شبکه اجتماعی , حسن روحانی , اپوزوسیون , تقلب در انتخابات , سعید جلیلی , 36 میلیون رأی , 18 میلیون رأی , دموکراسی , دموکرات ترین انتخابات , انتخابات آزاد ,
نویسنده : نسیم جمکران
تاریخ : یکشنبه 26 خرداد 1392